usuwanie awarii kanalizacji

POGOTOWIE KANALIZACYJNE WARSZAWA

UDRAŻNIANIE KANALIZACJI

Mamy przyjemność zaoferować  kompleksowe usługi pogotowia kanalizacyjnego  dla instytucji, firm i klientów indywidualnych z terenu Warszawy  i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi usługi takie jak czyszczenie kanalizacji sanitarnej, czyszczenie kanalizacji deszczowej, pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie rur, wykonywanie inspekcji sieci sanitarnych oraz wiele innych…

Specjalizujemy się w czyszczeniu i udrażnianiu  instalacji kanalizacji sanitarnej, pionów kanalizacyjnych, instalacji kanalizacji deszczowej, wpustów, studzienek, przykanalików oraz wszystkich urządzeń, które odprowadzają ścieki, wody odpadowe w domkach jednorodzinnych, w blokach, lokalach usługowych, restauracjach, hotelach, zakładach produkcyjnych, stacjach benzynowych.

mechaniczne udrażnianie rur

Posiadamy sprzęt i doświadczenie, które pozwoli nam dobrze wykonać zleconą usługę.

Zamów nasze pogotowie wodno-kanalizacyjne.  Zapewniamy sprawne i szybkie czyszczenie i udrażnianie kanalizacji zarówno mechanicznie jak i metodą ciśnieniową WUKO!

Czyszczenie kanalizacji metodą ciśnieniową (hydrodynamiczną)  WUKO wykorzystywana jest do udrażniania i czyszczenia rur kanalizacji bytowej jak i deszczowej, czy technologicznej , oraz  studzienek, pionów, poziomów, podejść i wpustów ulicznych, instalacji kanalizacji w garażach.

Czyszczenie wykonuje się dostarczonym pod dużym ciśnieniem strumieniem wody. Dysze czyszczące są dostosowane do różnego rodzaju kanalizacji, osadu i miejsca zatoru.

Dzięki wysokociśnieniowemu urządzeniu do czyszczenia WUKO i zastosowaniu odpowiednich końcówek na wężu istnieje możliwość udrożnienia i wyczyszczenia każdego rodzaju rury od średnicy 50mm.

Dzięki zastosowaniu metody czyszczenia hydrodynamicznego, można doprowadzić zatkaną instalację do stanu czystości. 

Po każdej wykonanej przez nas pracy, staramy się  starannie i skrupulatnie posprzątać  miejsce wykonywanej usługi tak, aby użytkownicy nawet nie zorientowali się, iż były wykonywane jakiekolwiek tego typu prace polegające na udrożnieniu czy czyszczeniu kanalizacji.

pogotowie wodociagowo kanalizacyjne

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Posiadamy samochód z zamontowanym urządzeniem wysokociśnieniowym WUKO, dzięki któremu możemy realizować usługi w Pogotowiu Wodno-Kanalizacyjnym, a także zestaw sprężyn z odpowiednimi końcówkami przydatnych  w mechanicznym czyszczeniu kanalizacji wykonywanym w przypadku zatkanych instalacji kanalizacji wewnętrznej, oraz zewnętrznej. W celu  sprawdzenia stanu kanalizacji wykorzystujemy  kamery wysokiej rozdzielczości  umożliwiające na bierząco  monitoring stanu sieci kanalizacyjnych, znalezienie przyczynę awarii, oraz prawidłowe jej usunięcie.

usuwanie awarii kanalizacji

W przypadku poważnej niedrożności instalacji kanalizacji, do udrożnienia przepływu ścieków wykorzystujemy silne maszyny z odpowiednio dobranymi obrotami oraz końcówkami sprężyn, dzięki którym możemy wycinać przerastające kanalizację korzenie, zatory tłuszczu, osady i szlamy. W ten sposób możemy rozbić nawet najtwardsze zatory powstałe w instalacjach kanalizacji.

POTRZEBUJESZ UDROŻNIĆ KANALIZACJĘ

ZADZWOŃ: 505 697 600,  503 892 901

NAPRAWA KANALIZACJI

Podczas eksploatacji sieci kanalizacyjnej w sposób naturalny, lub w wyniku błędów montażowych, czy też w związku z  zastosowania złej jakości materiałów mogą występować  awarie. Ważne jest, aby w przypadku wystąpienia awarii sieci kanalizacyjnej, usunąć przyczynę awarii, oraz nie doprowadzić do dalszych uszkodzeń sieci czy infrastruktury. W porę podjęta reakcja serwisowa pozwoli na wyeliminowanie dalszych awarii kanalizacji, oraz zmniejszy konsekwencje zaistniałych usterek i ułatwi planowanie działań prowadzących do odnowy przewodów kanalizacyjnych.

Występowanie awarii sieci kanalizacyjnej uzależnione jest w znacznym stopniu od jakości montażu sieci, zastosowanego materiału i technologii, warunków wodno-gruntowych, korozji, a także procesów starzenia sieci kanalizacyjnej. wuko Warszawa, udrażnianie kanalizacji

usługi wuko warszawa, usuwanie awarii kanalizacji, udrażnianie kanalizacji

Usuwamy: czyszczenie kanalizacji, wuko Warszawa

– Osady występujące w sieciach kanalizacyjnych metodą WUKO 

– Przeszkody w przepływie ścieków czyszczenie kanalizacji wuko

– Nieszczelności w przewodach kanalizacyjnych kamerowanie 

– Uszkodzenia obniżające nośności konstrukcji przewodów kanalizacyjnych czyszczenie kanalizacji

– Uszkodzenia rurociągów, pęknięcia, wgniecenia przewodów kanalizacyjnych wuko

– Poprzeczne przemieszczenia rur oraz podłużne rozsunięcie przewodów kanalizacyjnych

– Uszkodzenie, zapadnięcie studzienek kanalizacyjnych, kinet, komór kanalizacyjnych

     

Oferujemy: udrażnianie kanałów Warszawa, naprawa kanalizacji, udrażnianie kanalizacji deszczowej

– Inspekcje i sprawdzanie stanu sieci kanalizacyjnych

– Przeglądy systemu kanalizacji za pomocą kamer inspekcyjnych 

– Czyszczenie  kanalizacji pompami WUKO

– Udrażnianie kanalizacji  wuko warszawa, udrażnianie rur 

– Czyszczenie kanalizacji w garażach podziemnych

– Czyszczenie przykanalików, studni udrażnianie kanalizacji Warszawa

Wystąpienie awarii przewodów kanalizacyjnych wiąże się z poważnymi konsekwencjami, zaburzającymi prawidłową pracę sieci kanalizacyjnych, dlatego należy podjąć działania mające na celu usunięcie przyczyn awarii kanalizacji. Dlatego też oferujemy usługę kamerowania kanałów kamerą tv, dzięki kamerowaniu, można wykonać dokładną inspekcję kanalizacji i odnaleźć powód awarii. Przydatne jest to szczególnie w przypadku powtarzających się awarii kanalizacji, których przyczyną ciężko ustalić w inny sposób.

Udrażniamy rury na terenie Warszawy, udrażniamy kanalizację w Piasecznie, Udrażniamy rury w Konstancinie-Jeziornej, udrażnianie kanalizacji w Łomiankach

 kamerowanie kanalizacji Warszawa,  usługi wuko Warszawa, serwis kanalizacji, czyszczenie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji

USUWANIE AWARII KANALIZACJI:

ZADZWOŃ: 505 697 600, 503 892 901

kamerowanie kanalizacji Warszawa, czyszczenie kanalizacji, WUKO, udrażnianie rur Warszawa Warszawa