udrażnianie i czyszczenie kanalizacji

POGOTOWIE KANALIZACYJNE WARSZAWA

Mamy przyjemność zaoferować  kompleksowe usługi pogotowia kanalizacyjnego  dla instytucji, firm i klientów indywidualnych z terenu Warszawy  i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi usługi takie jak czyszczenie kanalizacji, pogotowie kanalizacyjne, udrażnianie kanalizacji wykonywanie inspekcji sieci sanitarnych oraz wiele innych…

Specjalizujemy się w czyszczeniu i udrażnianiu  instalacji kanalizacji sanitarnej, pionów kanalizacyjnych, instalacji kanalizacji deszczowej, wpustów, studzienek, przykanalików oraz wszystkich urządzeń, które odprowadzają ścieki, wody odpadowe w domkach jednorodzinnych, w blokach, lokalach usługowych, restauracjach, hotelach, zakładach produkcyjnych, stacjach benzynowych.

Posiadamy sprzęt i doświadczenie, które pozwoli nam dobrze wykonać zleconą usługę.

Zamów nasze pogotowie wodno-kanalizacyjne.  Zapewniamy sprawne i szybkie czyszczenie i udrażnianie kanalizacji zarówno mechanicznie jak i metodą ciśnieniową WUKO!

Czyszczenie kanalizacji metodą ciśnieniową (hydrodynamiczną)  WUKO wykorzystywana jest do udrażniania i czyszczenia rur kanalizacji bytowej jak i deszczowej, czy technologicznej , oraz  studzienek, pionów, poziomów, podejść i wpustów ulicznych, instalacji kanalizacji w garażach.

Czyszczenie wykonuje się dostarczonym pod dużym ciśnieniem strumieniem wody. Dysze czyszczące są dostosowane do różnego rodzaju kanalizacji, osadu i miejsca zatoru.

Dzięki wysokociśnieniowemu urządzeniu do czyszczenia WUKO i zastosowaniu odpowiednich końcówek na wężu istnieje możliwość udrożnienia i wyczyszczenia każdego rodzaju rury od średnicy 50mm.

Dzięki zastosowaniu metody czyszczenia hydrodynamicznego, można doprowadzić zatkaną instalację do stanu czystości.

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Posiadamy samochód z zamontowanym urządzeniem wysokociśnieniowym WUKO, dzięki któremu możemy realizować usługi w Pogotowiu Wodno-Kanalizacyjnym, a także zestaw sprężyn z odpowiednimi końcówkami przydatnych  w mechanicznym czyszczeniu kanalizacji wykonywanym w przypadku zatkanych instalacji kanalizacji wewnętrznej, oraz zewnętrznej. W celu  sprawdzenia stanu kanalizacji wykorzystujemy  kamery wysokiej rozdzielczości  umożliwiające na bierząco  monitoring stanu sieci kanalizacyjnych, znalezienie przyczynę awarii, oraz prawidłowe jej usunięcie.

Znalezione obrazy dla zapytania Electric Drain Cleaning Machine

 

W przypadku poważnej niedrożności instalacji kanalizacji, do udrożnienia przepływu ścieków wykorzystujemy silne maszyny z odpowiednio dobranymi obrotami oraz końcówkami sprężyn, dzięki którym możemy wycinać przerastające kanalizację korzenie, zatory tłuszczu, osady i szlamy. W ten sposób możemy rozbić nawet najtwardsze zatory powstałe w instalacjach kanalizacji.

POTRZEBUJESZ UDROŻNIĆ KANALIZACJĘ ZADZWOŃ:

 505 697 600,  503 892 901